ماژول نمایش اسلایدی محصولات پرستاشاپ

 

چیدمان بلاک های محصولات در صفحه اصلی سایت های فروشگاهی باعث زیبایی و کاربر پسند بودن سایت شما خواهد بود. به صورت پیش فرض محصولات پرستاشاپ در قالب 3 تب محصولات جدید، محبوب و پرفروش می باشد که در صفحه اول وجود دارند. برای نمایش محصولات خود به صورت اسلایدی نیاز به ماژول جداگانه ای دارید که باید روی سایت خود نصب نمایید. ما ماژول نمایش اسلایدی پرستاشاپ را آماده کردیم که می توانید محصولات جدید، محبوب، پرفروش، ویژه و مشاهده شده را در صفحه اول سایت قرار دهید.

با نصب این ماژول می توانید تمامی بلاک ها را به صورت ثابت یا اسلایدی در صفحه اول و یا ستون های راست و چپ سایت خود نمایش دهید. قابلیت منحصر به فرد این ماژول نمایش زمان باقیمانده برای محصولات تخفیف خورده می باشد و همچنین این ماژول به صورت ریسپانسیو طراحی شده و می توانید از بخش مدیریت تنظیمان ریسپانسیو آن را ویرایش کنید.

در نسخه جدید این ماژول امکان تعیین اسلاید خودکار نیز قرار داده شده است که به راحتی می توانید تمامی اسلایدها را به صورت نمایش اسلایدی خودکار تنظیم کنید. همچنین می توانید رنگ بندی دکمه های خرید یا برچسب های جدید و حراج را به راحتی تغییر دهید و با قالب سایت خود هماهنگ نمایید.

 

 

این ماژول نسخه اصلی می باشد و از سایت codecanyon خریداری شده است. تست شده بر روی قالب پیش فرض پرستاشاپ، ممکن است با برخی قالب ها تداخل جی کوئری داشته باشد.

  

 

 

نوشتن دیدگاه


جهت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی به سوالات شما در زمینه طراحی سایت، سئو ، بهینه سازی و پشتیبانی
ارتباط با ما