category products

نمایش محصولات شاخه ها در صفحه اصلی سایت های فروشگاهی پرستاشاپ به صورت پیش فرض وجود ندارد و برای نمایش آنها نیازمند یک ماژول هستید. ماژول مجموعه محصولات پرستاشاپ این امکان را به شما می دهد تا بتوانید محصولات موجود در شاخه های فروشگاه خود را به صورت تب یا اسلاید نمایش دهید.

آپلود فایل پرستاشاپ

در فروشگاه های پرستاشاپ این امکان وجود دارد که کاربر بتوانند هنگام سفارش عکس را همراه با سفارش خود ارسال نماید. اما این قابلیت تنها امکان ارسال فرمت های عکس را می دهد و اجازه ارسال فرمت هایی از قبیل وورد، فتوشاپ، موزیک، ویدیو و ... را نمی دهد.

 prestashop unitegallery

ماژول گالری unite gallery ماژول چند منظوره برای ایجاد گالری در سیستم فروشگاهی پرستاشاپ می باشد. این ماژول دارای پنل مدیریت آسان و قدرتمند است که شما را قادر می سازد تا گالری تصاویر، ویدیو، اسلایدر و ... را به راحتی در سایت پرستاشاپی خود ایجاد کنید.
این ماژول را می توان به عنوان یکی از بهترین ماژول های گالری ساز پرستاشاپ دانست که علاوه بر واکنش گرا (ریسپانسیو) بودن دارای قابلیت لمسی برای مشاهده تصاویر و بزرگنمایی می باشد.

ماژول نمایش اسلایدی پرستاشاپ

چیدمان بلاک های محصولات در صفحه اصلی سایت های فروشگاهی باعث زیبایی و کاربر پسند بودن سایت شما خواهد بود. به صورت پیش فرض محصولات پرستاشاپ در قالب 3 تب محصولات جدید، محبوب و پرفروش می باشد که در صفحه اول وجود دارند. برای نمایش محصولات خود به صورت اسلایدی نیاز به ماژول جداگانه ای دارید که باید روی سایت خود نصب نمایید. ما ماژول نمایش اسلایدی پرستاشاپ را آماده کردیم که می توانید محصولات جدید، محبوب، پرفروش، ویژه و مشاهده شده را در صفحه اول سایت قرار دهید.

prestashop search

بخش جستجو در سایت های فروشگاهی به عنوان یکی از بخش های مهم سایت می باشد که مشتری را در یافتن سریعتر محصولات کمک می کند. در نخسه 1.6 پرستاشاپ ماژول جستجو به صورت ای جکس طراحی شده است اما تنها نام محصول را نمایش می دهد. با توجه به اهمیت این ماژول امکان نمایش تصویر، قیمت و کد کالا را در بخش جستجوی پیش فرض پرستاشاپ قرار دادیم.

manc

در صورتی که می خواهید در سایت پرستاشاپی خود لوگوی تولیدکنندگان کالاهای فروشگاه خود را به حالت گردان و افکتی زیبا در سایت نمایش دهید می توانید از این ماژول در سایت خود استفاده کنید. با استفاده از این ماژول قادر خواهید بود تا در یکی از موقعیت های خانه ، فوتر و ستون بالا تولیدکنندگان کالاهای خود را به نمایش بگذارید.