hugeshop

 

قالب فروشگاهی هیوج شاپ Huge shop به صورت کاملا ریسپانسیو و رتینا برای فروشگاه ساز پرستاشاپ طراحی شده است و این قالب به گونه ای می باشد که می تواند برای ایجاد فروشگاه های مختلف از جمله فروشگاه آنلاین مد و لباس، فروشگاه آنلاین دیجیتال، فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی و … مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین با قابلیت های فراوانی که قالب هیوج شاپ در اختیار شما قرار می دهد می توانید از بخش مدیریت صفحات مختلف سایت خود را ویرایش کنید. از جمله ماژول های کاربردی این قالب فروشگاهی اسلایدشوی تمام صفحه، مگا منوی افقی ، اسلایدر محصولات، اسلایدر شاخه ها به صورت تب و بنرهای ثابت و … می باشند.

همچنین با استفاده از ماژول وبلاگ بخش مقالات و اخبار وب سایت خود را در جهت بهبود محتوا و تعامل بیشتر با مشتریان ایجاد نمایید.

ماژول جامع درگاه بانکی ملت، ملی، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، سامان، فن آوا، آسان پرداخت، ایران کیش، مبنا به همراه قالب ارائه می شود.

قالب هیوج شاپ به صورت فایل نصبی قالب می باشد و در صورتی که فروشگاه فعالی داشته باشید و بخواهید قالب آن را تغییر دهید به راحتی با خرید و نصب قالب امکان پذیر می باشد.

 

 

این قالب به صورت کاملا کد بازمی باشد و پس از خرید میتوانید محصول را فورا دانلود نمایید و محدودیتی در نصب و استفاده از این قالب وجود ندارد.

   

 

 

نوشتن دیدگاه


جهت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی به سوالات شما در زمینه طراحی سایت، سئو ، بهینه سازی و پشتیبانی
ارتباط با ما