قالب فروش فایل دیجیتال

 

در صورتی که قصد راه اندازی وب سایت فروش فایل را داشته باشید، قالب فروش فایل دیجیتال کاملا برای شما مناسب خواهد بود. این پوسته فروش محصولات مجازی بر اساس سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده و کاملا با افزونه حرفه ای Easy Digital Downloads  سازگار می باشد که می توانید به راحتی محصولات خود را شامل مقالات و فایل ها را به فروش برسانید که بلافاصله بعد از پرداخت ، دانلود فایل امکان پذیر خواهد بود.

 

قالب دیجیتال کاملا فارسی و راستچین شده است و به صورت بسته نصبی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پس از نصب سایتی کاملا مشابه نسخه نمایشی خواهید داشت.

این قالب به صورت کاملا ریسپانسیو طراحی شده در نتیجه در تمامی دستگاه ها از قبیل موبایل و تبلت بهترین نمایش را خواهد داشت. ابزارها و تنظیماتی در قالب قرارداده شده است که به راحتی می توانید تنظیمات دلخواه خود از از بخش سفارشی سازی در قالب اعمال کنید و همچنین رنگبندی قالب در سه حالت رنگ قرمز، سبز و زرد تعریف شده است که می توانید با سلیقه خود رنگ بندی دلخواهتان را اعمال نمایید.

 

علاوه بر افزونه های پیش فرض قالب ، 8 ابزارک افزونه ایزی دیجیتال دانلود شامل محصولات پرفروش، محصولات مرتبط، محصولات جدید، محصولات ویژه، محصولات تصادفی، محصولات با بیشترین نظرات، آرشیو محصولات و تقویم محصولات نیز در سایت قرار داده شده است. افزونه های فرم تماس 7 برای بخش تماس با ما و کدهای کوتاه برای ایجاد محتوایی زیباتر در این قالب نصب شده است.

همچنین درگاه های بانک ملت، زرین پال و pay.ir در سایت نصب شده اند تا پس از نصب قالب بتوانید فورا کسب و کار خود را شروع نمایید.

 

 

این قالب به صورت کاملا کد بازمی باشد و پس از خرید می توانید محصول را فورا دانلود نمایید و محدودیتی در نصب و استفاده از این قالب وجود ندارد.

 

 

نوشتن دیدگاه


جهت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی به سوالات شما در زمینه طراحی سایت، سئو ، بهینه سازی و پشتیبانی
ارتباط با ما