امروزه بخش مهمی از زندگی ما به تکنولوژی وابسته است. بسیاری از کارهای اداری دیگر نیازمند کاغذ بازی های گذشته نیست و می توان آنها را از طریق اینترنت و وب سایت سازمان مربوطه به راحتی به انجام رسانید. داشتن یک وب سایت اینترنتی برای نمایندگان مجلس نیز چنین حکمی را دارد. مردم می توانند از طریق وب سایت نمایندگان، درخواست ها و نیازهای شهر، شهرستان و روستای خود را به راحتی با نماینده خود در میان بگذارند و نمایندگان نیز می توانند پاسخگوی این نیازها باشند.

همچنین نامزد های انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز می توانند از طریق وب سایت خود اهداف و برنامه های خود را با مردم به اشتراک بگذارند، کمپین های مختلف خود را با یکدیگر هماهنگ کنند، سخنرانی های خود را به اشتراک بگذارند، اطلاعیه ها  و اخبار جدید را به اطلاع برسانند و ... را در وب سایت خود درج سازند و در صورت تمایل شخصا وب سایت خود را مدیریت نمایند.

گروه طراحی نوین وب گستر این امکان را برای نمایندگان مجلس فراهم ساخته که با سفارش طراحی سایت، بتوانند بیوگرافی و زندگی نامه خود، فرم های تماس یا نمایندگان مجلس، آرشیو صوتی و تصویری ویژه نماینده مجلس، اخبار و اطلاع رسانی و امکانات زیادی را در سایت خود درج و مدیریت نمایند. حتی به علت مشغله کاری این امکان وجود دارد که وب سایت شما توسط کارشناسان نوبن وب گستر به صورت تمام وقت پشتیبانی و بروز رسانی گردد.

برخی از امکانات طراحی سایت مجلس عبارتند از:

معرفی، زندگی نامه

معرفی برنامه و عملکرد نماینده

آرشیو عکس

آرشیو فیلم

آرشیو فایل های صوتی و متنی سخنرانی ها

انتشار اخبار و اطلاع رسانی

نظر سنجی

ارتباط با مردم

افتخارات و سوابق

پیشنهادات و انتقادات

فرم های مختلف جهت برقراری ارتباط مردمی

پیوند ها و لینک های مرتبط و مفید

و ...

 

اگر تصمیم دارید برای انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندید شوید و می خواهید برای خود وب سایت طراحی کنید، نوین وب گستر بهترین گزینه شما خواهد بود. جهت سفارش و اطلاع کامل از شرایط و هزینه ها با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 

جهت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی به سوالات شما در زمینه طراحی سایت، سئو ، بهینه سازی و پشتیبانی
ارتباط با ما