نوین وب گستر با پشتوانه چند ساله در زمینه طراحی سایت، میزبانی وب و ثبت دامنه و تمامی مراحل پیاده سازی وب سایت شما را از آغاز تا پایان به طور کامل طراحی و برنامه نویسی می نماید و همواره برای راهنمایی و رفع مشکل وب سایت در کنار شما خواهد بود. وب سایت شما ویترین کسب و کارتان در دنیای مجازی است و ما با توجه به اهمیت این موضوع قبل از شروع طراحی سایت ابتدا کسب و کار شما و وب سایت های رقیبانتان را بررسی می کنیم تا وب سایتی با کیفیتی عالی و برتر از رقیبانتان طراحی نماییم.

 

انتخاب دامنه ، انتخاب رنگ بندی قالب و امکانات مورد نیاز شما از وب سایت، جزء مرحله نخست طراحی سایت می باشند که ابتدا باید آنها را مشخص نمایید و در صورتی که هیچ آشنایی با نحوه راه اندازی سایت ندارید ما در این زمینه به شما مشاوره خواهیم داد تا بتوانید علاوه بر انتخاب دامنه و رنگ بندی مناسب ، وب سایتی کامل و مطابق با نیازهایتان داشته باشید.

 

پس از بررسی و ارائه موارد مرحله نخست ، ما طراحی اختصاصی وب سایت شما را شروع و طرح اولیه وب سایت را با رعایت اصول و قواعد طراحی سایت و جدیدترین متد طراحی ارائه می نماییم. سپس با بررسی شما و در صورت نیاز به تغییرات ، با دریافت نظرات و پیشنهاداتتان ، تغییرات در سایت اعمال می شود تا در نهایت وب سایت مطابق نظر شما تکمیل و تایید شود. در پایان وب سایت، مجدد از نظر عملکرد، ریسپانسیو بودن و نمایش در مرورگرهای مختلف و همچنین سئو و بهینه سازی سایت و امنیت بررسی می شود و تحویل کارفرما می گردد.

 

وب سایت های طراحی شده توسط نوین وب گستر دارای یک سال پشتیبانی رایگان می باشند که در صورت بروز مشکل در وب سایت یا راهنمایی در خصوص مدیریت سایت، تیم پشتیبانی مشکلات را بررسی و آموزش های لازم را به شما خواهند داد.

 

برای مشاوره و راهنمایی در خصوص طراحی سایت می توانید با ما تماس بگیرید.

       

جهت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی به سوالات شما در زمینه طراحی سایت، سئو ، بهینه سازی و پشتیبانی
ارتباط با ما