» بند اول: نوین وب گستر متعهد می شود كه در قبال دریافت مبلغ تعیین شده ، خدمات معرفی شده را به سفارش متقاضی (به مشخصات درج شده در مرحله فرم سفارش) به ثبت برساند.

» بند دوم: مسئولیت انتخاب نام مناسب برای دامنه بر عهده متقاضی است. هرگونه پیامد ناشی از انتخاب نامهای نامناسب، از قبیل تداخل نامهای انتخاب شده با نام سایر شركتها و موسسات و نیز نامهای غیر اخلاقی و غیر قانونی بر عهده متقاضی است. نوین وب گستر پس از ثبت دامنه برای متقاضی، هیچگونه مسئولیتی در قبال نحوه استفاده متقاضی از آن دامنه در هر زمان نخواهد داشت و در صورت شکایت از فرد خاطی بلافاصله اقدام به فسخ قرارداد خواهیم نمود.

» بند سوم: خواهشمند است نام دامنه را عاری از هرگونه اشتباه، درج فرمایید، زیرا نام دامنه ها پس از ثبت غیر قابل تغییر هستند.

» بند چهارم: نوین وب گستر جهت تماس با شما، نیاز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم سفارش را بروز نگه دارد، مانند آدرس محل، جهت نامه نگاری احتمالی، تلفن تماس و ایمیل شما؛ لذا ضروری است كه متقاضی در صورت تغییر مشخصات خود، موارد جدید را به اطلاع بخش فروش سایت برساند.

» بند پنجم: در صورتیكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم سفارش توسط این سایت، به هر علتی، چه بین المللی و چه داخلی، از قبیل (ولی نه محدود به) شرایط نمونه زیر، كه از اراده نوین وب گستر خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه ای وارد آید و یا خدمات مزبور موقتا یا دائما قطع گردند، هیچگونه مسئولیتی متوجه نوین وب گستر نخواهد بود و عودت مبالغ دریافت شده به هیچ عنوان امکان ندارد. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی،تحریم‌، پدیده های مخرب جوی مانند سیل، آتش سوزی، طوفانهای خورشیدی، تغییرات در لایه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتی، تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی مندرج در این فرم به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به دامنه ها، تغییرات در قوانین ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و از این قبیل (كلا شرایط خارج از قدرت و اختیار نوین وب گستر) اشاره نمود.

» بند شش: تقاضی متعهد می گردد در طول مدت استفاده از خدماتی كه این سایت بر طبق این فرم در اختیار وی قرار می دهد، به هنگام رد و بدل كردن فایلها و كلاً هرگونه اطلاعات به فضای تخصیص داده شده جهت سایت خود، رعایت كامل شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی را بنماید. متقاضی می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه در درون سایت خود قرار می دهد، با خود اوست و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه، متوجه نوین وب گستر نمی باشد. متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین كپی رایت (حقوق تالیف) بین المللی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایتهای دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.

» بند هفتم: استفاده بیش از حد مجاز تخصیص داده شده به شما از سایت ، ارسال اسپم (Spam)، استفاده نابجا از سایت و مواردی از این قبیل موجب قطع شدن دسترسی شما خواهد شد و مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.

» بند هشتم: مسئولیت فایلها و مطالب موجود در سایت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتیبان ، تعویض كلمه عبور هر چند وقت یكبار ، مونیتور كردن فعالیتهای سایت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلی از سوی این موارد، مبلغ پرداختی برگشت داده نخواهد شد.

» بند نهم: کاربرانی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن نمایند و یا به مقامات ایران و ادیان توهین کنند و یا سعی در ایجاد اختلال و نفوذ به سرور نمایند غیرفعال خواهند شد.

» بند دهم: نوین وب گستر حق دارد در صورتی که سایتی بیش از اندازه از منابع سرورها (Resources) استفاده نمود و از سیستم سوء استفاده نمود (Abuse) بدون اطلاع قبلی سرویس را قطع (suspend) نماید. بعد از آن می توانید با ما تماس بگیرید و در مورد کنترل Resources و یا انتخاب Plan دیگری مشورت نمایید. در هر صورت به دلیل تاثیری که Abuse بر روی دیگر سایتهای استفاده کننده از سرویسهای ما می گذارد ، ما در Suspend نمودن سرویسها بسیار سریع عمل می نماییم.

» بند یازدهم: به هیچ عنوان Mass ایمیل نخواهید فرستاد. و این سایت حق دارد در صورتی که ارسال ایمیل های شما کارایی سرورها را پایین آورد سریعا سرویس را بدون اطلاع قبلی قطع نماید.

» بند دوازدهم: به هیچ عنوان اقدام به فرستادن SPAM نخواهید نمود. هر گونه نامه تجاری در حجم انبوه که از آدرس سایتی که از سرویسهای ما استفاده می کند فرستاده شود و یا نامه های ناخواسته ارسالی از سرورهای ما ، نامه های تبلیغاتی و ... Spam نامیده می شود. در صورت ارسال اینگونه مطالب نوین وب گستر اقدام به قطع سرویس خواهد نمود.

» بند سیزدهم: این سایت حق دارد هر گونه برنامه CGI مخربی را که در سایت استفاده می نمایید پاک نماید. حتی اگر اسکریپتها از جانب شرکت قابل اطمینانی طراحی شده باشند. استفاده مجدد آن باعث قطع شدن سرویس خواهد شد. با توجه به این مورد استفاده غیر آگاهانه از MovableType توصیه نمی شود. چرا که در صورت استفاده بیش از حد اسکریپتهای این مجموعه و به هر دلیلی (حملات مخرب، استفاده نادرست و ...) بدون اطلاع قبلی قطع خواهد شد. برای این مورد سیستم وبلاگی b2 انتخاب خوبی است.

» بند چهاردهم: در صورت اینکه موعد پرداخت شما از تاریخ سررسید به تعویق بیافتد ما مجاز به مسدود کردن سرویس شما هستیم و در صورتی که این مدت از 15 روز تجاوز کند سرویس شما از روی سرور ما کاملا حذف می گردد و هیچ عذر و بهانه ای مورد قبول نمی باشد.

» بند پانزدهم: پشتیبانی ما فقط در حد مشکلات کلی سرور و میزبانی سایت شما می باشد، لذا هیچ گونه پشتیبانی در مورد آموزش کنترل پنل میزبانی وب ارائه نمی شود. لازم به ذکر است که آموزش تصویری کنترل پانل در بخش آموزش سایت قابل رویت می باشد.

» بند شانزدهم: پس از اینکه مشتری هر یک از خدمات نوین وب گستر را خریداری نمود و هزینه سرویس را به حساب بانکی واریز کرد طبق مشخصات تکمیل شده در فرم سفارش به او خدمات ارائه می گردد؛ در صورتی که به هر دلیل قصد فسخ سرویس خود را داشت فقط تا 10 روز مبلغ وی عودت داده خواهد شد.

» بند هفدهم: نوین وب گستر می‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی، در متن شرایط و ضوابط تغییر ایجاد کند. با اینکه ما سعی می‌کنیم شما را از طریق پست الکترونیک از تغییرات این متن مطلع کنیم، اما این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این قسمت، از تغییرات آن مطلع شوید و در صورت مخالفت با آن، می توانید درخواست قطع سرویس تان را نمایید در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده شماست.

سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این سایت، به منزله مطالعه كامل و دقیق شرایط و ضوابط و مورد تایید بودن تمامی موارد فوق از سوی شما خواهد بود.

جهت مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

پاسخگویی به سوالات شما در زمینه طراحی سایت، سئو ، بهینه سازی و پشتیبانی
ارتباط با ما