قالب فروشگاه پرستاشاپ

قالب فروشگاهی سوزو قالبی کاملا ریسپانسیو است که برای پرستاشاپ طراحی شده است و بر روی تمامی نسخه 1.6 پرستاشاپ قابل نصب می باشد. این قالب به گونه ای طراحی شده که می تواند برای ایجاد فروشگاه آنلاین لباس، فروشگاه آنلاین ورزشی، فروشگاه آنلاین موزیک و فروشگاه آنلاین وسایل الکترونیکی و موبایل و کامپیوتر مورد استفاده قرار گیرد. طراحی قالب 100% ریسپانسیو بوده و با توجه به اندازه صفحه نمایش کاربر تغییر می کند و هنگامی که کاربر از طریق گوشی موبایل خود به سایت فروشگاهی شما مراجعه می کند بدون هیچ مشکلی آنرا مشاهده خواهد کرد.

همچنین با قابلیت های فراوانی که قالب سوزو در اختیار شما قرار می دهد می توانید کاملا از بخش مدیریت صفحات مختلف سایت خود را ویرایش کنید.
از جمله ماژول های کاربردی قالب فروشگاهی سوزو مگا منوی افقی و عمودی، اسلایدر محصولات به صورت تب بندی بخش بندها (محصولات جدید، محبوب و پرفروش)،  اسلایدر شاخه ها به صورت تب که امکان قرار دادن تصویر ثابت برای هر شاخه وجود دارد. نمایش محصولات ویژه به همراه تایمر ، اسلایدشوی تمام صفحه و بنرهای ثابت می باشند.

 

ویژگی های قالب

- قالب کاملا فارسی و راست چین

- طراحی ریسپانسیو و رتینا

- نمایش سریع به صورت popup

- سبد خرید ای جکس

- اسلایدر محصولات به صورت تب

- نمایش محصولات ویژه با تایمر

- اسلایدر شاخه ها

- اسلایدر لوگو

- مگا منوی افقی و عمودی

- بلاک های ثابت

-  پشتیبانی از فونت  awesome

- جستجوی لایه ای محصولات

- پرداخت یک صفحه ای

این قالب به صورت کاملا کد بازمی باشد و پس از خرید میتوانید محصول را فورا دانلود نمایید و محدودیتی در نصب و استفاده از این قالب وجود ندارد.

  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید