ايميل: رمز عبور:

میزبان حرفه ای وب سایت شما

- هر آنچه شما انتظار دارید
- آپ تایم تضمینی 99.9 %
- سرورهای قدرتمند و امن
- تهیه نسخه پشتیبان هفتگی
- پشتیبانی 24 ساعته

ثبت دامنه های ملی و بین المللی

- ثبت آنی دامنه های ایرانی و بین المللی
- ارائه کنترل پنل مجزا جهت مدیریت دامنه های بین المللی
- نمایندگی ریجستارر Resello

طراحی حرفه ای سایت

- طراحی سایت های شرکتی، سازمانی، شخصی، تجاری
- طراحی قالب های سیستم های مدیریت محتوای جوملا، وردپرس، زوپس و ...

سامانه پیام کوتاه

- ارسال پیام های کوتاه تبلیغاتی بر اساس پیش شماره
- ارسال پیام های کوتاه به صورت زمانبندی شده
- ارسال پیام کوتاه منطقه ای
- ارسال پیام کوتاه بر اساس کدپستی
- برگزاری مسابقات و آزمون‌ها از طریق پیام کوتاه

جستجوی دامنه

جهت ثبت دامنه ابتدا دامنه مورد نظر خود را در این قسمت بررسی نمایید در صورت آزاد بودن می توانید نسبت به ثبت آن اقدام نمایید.


مقالات جدید

حذف-منوی-راهنما-و-نام-جوملا-از-بخش-مدیریت-جوملاوجود لینک ها و نام سیستم های مدیریت محتوا در بخش مدیریت آنها برای کسانی که طراحی سایت برای مشتریان خود انجام می دهند کمی آزار دهنده باشد و می خواهند این لینک ها و نام آنها از بخش مدیریت حذف شود. در سیستم مدیریت جوملا نیز منویی با عنوان راهنما و همچنین نام آن در بخش فوتر بخش مدیریت وجود دارد که البته با ویرایش کد جوملا قابل حذف یا ویرایش می باشند اما، ما در این آموزش ویدیویی از امکانی که خود جوملا در بخش مدیریت قرار داده است استفاده می کنیم و این بخش ها را حذف می کنیم.    
حذف-شناسه-id-مطالب-از-آدرس-در-جوملاشاید تا بحال به این فکر افتاده باشید که چگونه می توان شناسه مطالب را از آدرس سایت های جوملایی حذف کرد. برای اینکار می توان از افزونه هایی مثل acesef استفاده نمود. اما راه دیگر بدون استفاده از افزونه و تنها با ویرایش فایل router.php می باشد. برای اینکار ابتدا وارد کنترل پنل هاست خود شده سپس به می رویم.
10-نکته-درباره-سئو-یا-بهینه-سازی-سایت با توجه جدید بودن مبحث سئو یا بهینه سازی سایت (SEO: Search Engine Optimization) برای موتورهای جستجو بسیاری از افراد اطلاعی از آن ندارند و نمی دانند که چرا باید سایت را سئو نمود. به بیان ساده، سئو در واقع تکنیک هایی می باشد به سایت شما کمک می کند تا در نتایج موتورهای جستجو در رتبه های بالاتری قرار بگیرید. به طور مثال شما سایتی را جهت فروش محصولات خود ایجاد می کنید، در صورتی که سایت شما سئو شود رتبه آن در نتایج موتورهای جستجو افزایش می یابد در نتیجه بازدید سایت و فروش محصولات تان افزایش خواهد یافت.در ادامه نکات مفیدی را در رابطه با سئو و بهینه سازی سایت بیان می کنم که در درک بهتر سئو کمک خواهد کرد.
تگ-عنوان-title-tag-در-سئو عنوان مطلب یا Title Tag یک عنصر html یا xhtml از متا تگها می باشد که عنوان سایت را برای موتورهای جستجو و کاربران سایت نمایش می دهد که درhtml  سایت بخش < head> قرار دارد.<title>عنوان صفحه در اینجا قرار می گیرد </title>تگ عنوان به بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو می گوید که سایت شما در رابطه با چه موضوعی می باشد. همچنین این عنوان در نتایج جستجو به نمایش درمی آید و در واقع جذب کننده افراد برای دیدن مطلب شما می باشد.تگ عنوان باید شامل کلمات کلیدی مهم باشد تا به موتورهای جستجو در تعیین موضوع صفحه کمک کند و باید طوری نوشته شود که علاوه بر جذب کردن افراد ، برای موتورهای جستجو نیز بهینه شده باشد، زیرا که تگ عنوان مهمترین تگ در سایت است و نقش اساسی در سئوی سایت را دارد.
رتبه-صفحه-گوگل-pagerank-و-ارتباط-آن-با-سئو هر مدیر سایت نیازمند داشتن اطلاعاتی در مورد سیستم رتبه صفحه (PageRank) گوگل می باشد. از آنجا که گوگل اولین موتور جستجوی جهان است و می توان آنرا به عنوان رهبر تمام موتورهای جستجو دانست که تعیین می کند، کدام سایت ها برای کلمات جستجو شده مناسب ترین هستند. اگر قصد دارید یک سایت تجاری راه اندازی نمایید و می خواهید از طرف موتورهای جستجو مورد توجه قرار بگیرید باید رتبه خود را در گوگل افزایش دهید.